Állásajánlatok

Ezen az oldalon a partnereink által beküldött állásajánlatok jelennek meg, a beküldés sorrendjében. Kérjük, amennyiben az adott álláshirdetés felkelti érdeklődését, minden esetben a hirdetésben megadott e-mail címen/linken keresztül vegye fel a kapcsolatot a hirdetőkkel! Amennyiben állásajánlatot szeretne feladni, kérjük keresse munkatársainkat a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségek egyikén!

Wir suchen eine/n engagierte/n Mitarbeiter/in zum nächstmöglichen Zeitpunkt  für die Deutsche Sektion des Euroexam Prüfungszentrums in Budapest.
Beschäftigungsumfang: Vollzeit

Ihr Aufgabengebiet als Prüfungsentwickler/in umfasst im Wesentlichen:

  • Entwicklung von schriftlichen und mündlichen Prüfungsaufgaben für Euroexam Sprachprüfungen in Deutsch auf allen Niveaus
  • Zusammenarbeit mit anderen Testentwicklern:
    Beurteilung von deren Prüfungsaufgaben, Feedback, Verbesserungsvorschläge
  • Überarbeitung der eigenen Testaufgaben aufgrund der Rückmeldung anderer Testentwickler
  • Zusammenstellung von Prüfungstests
  • Proof Reading
  • Verwaltung der Aufgabenbank
  • Betreuung von deutschsprachigen Publikationen von Euroexam International (Testbücher, Lehrbuch, Homepage usw.)
  • Beurteilung von schriftlichen Prüfungsarbeiten
  • Aktive Teilnahme an diversen Projekten

    Anforderungen
  • Hochschulabschluss (Germanistik)
  • Ausgezeichnete Kenntnisse der deutschen Sprache in Wort und Schrift (Niveau C2)
  • Unterrichtserfahrung (Prüfungserfahrung ist von Vorteil)
  • PC-Kenntnisse (Word, Excel)
  • Selbständiges systematisches und präzises Arbeiten und Bereitschaft, im Team zu arbeiten und Verantwortung zu übernehmen

Bewerbung: Schicken Sie Ihren Lebenslauf an Frau Eszter Topán eszter@euroexam.org

A karriere tutor® az alábbi pozíciókra keresi felsőfokú, tárgyalóképes írásbeli és szóbeli német nyelvtudással rendelkező kollégáit:
– PHP / WordPress / JavaScript fejlesztőket és UX-Designereket E-Learning rendszerünk fejlesztésére.
– Prezentációk és céges dokumentumok előkészítésére, szerkesztésére PPT kezelésében jártas, kreatív kollégákat. Photoshop ismerete előnyt jelent.
– Irodai munkatársat német nyelvű ügyfélszolgálatra és árajánlatok, szerződések előkészítésére.
Hosszú távú munkalehetősége és online munkavégzés: homeoffice-ból, bajai irodánkból vagy akár a világ bármely pontjáról is dolgozhatsz. Maximális rugalmasság és korrekt vezetőség jellemez minket, a folyamatos fejlődési lehetőség garantált.
Jelentkezés: küldd el mielőbb német nyelvű fényképes önéletrajzodat a barbara.bohner@karrieretutor.de email címre.

Pénzügyi területre keres németül magabiztosan kommunikáló munkatársat a Vodafone budapesti irodája. Részletek: https://vodafone.taleo.net/careersection/2a/jobdetail.ftl?job=000000228414&lang=en&sns_id=mailto#.W0cnbxfxegM.mailto

Németül magabiztosan kommunikáló oktatási projektvezetőt keres a Lidl budapesti irodája, HR/pszichológia végzettséggel. Részletek: https://jobs.lidl.hu/hu/allasok-2057/Oktat%C3%A1si-projektvezet%C5%91-4660?utm_source=facebook&utm_medium=cpc_display&utm_campaign=2017_LIDL_HR_Webclick&utm_content=Szigetszentmikl%C3%B3s_Oktatasi_Projektvezeto_asu